Czyli jak urządzić ślub i nie zwariować :)

Sylwetka projektanta – Viola Piekut

Szukanie sukni ślubnej to chyba moje hobby. Jeśli jakakolwiek koleżanka, znajoma, Pani w sklepie przypadkowo wspomni, że szuka sukni ślubnej to w mojej głowie włączają się radary i od razu zasypuję ją pytaniami jaka ma być, kiedy ślub, a byłaś tu, a byłaś tam.
Jako, że każda z nas ma odmienny gust, jeśli chodzi o sukienkę ślubną to są projektanci, gdzie każda znajdzie coś dla siebie. I kolejną taką projektantką jest Viola Piekut. Z informacji na jej stronie wyczytałam:

„Projektowanie to nie tylko pasja, projektowanie to Jej nieodzowna część życia. Już w liceum realizowała wszystkie swoje pomysły, bo wiedziała, że modą należy się bawić – iść z nurtem, a czasami pod prąd. 14 lat temu pojawiła się na rynku i swoją pomysłowością popartą niesamowitą dbałością o detale, stworzyła nową definicję mody ślubnej. Świadczą o tym liczne wyróżnienia, w tym TRENDSETTERS 2014 dla najlepszego projektanta sukien ślubnych. To jednak nie koniec. Kreacje wieczorowe projektu Violi Piekut spotkać można na czerwonym dywanie zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Sukces Violi Piekut to symbioza kilku elementów: tytanicznej pracy, otwartości na ludzi i ogromnej pasji. Dzisiaj jest spełnioną projektantką, matką, żoną, która z odwagą wychodzi naprzeciw codzienności, przenosząc ją i łącząc z perfekcjonizmem w swoim projektach.”

Oglądając takie zdjęcia, bardzo żałuję, że nie jestem celebrytką i nie zakładam pięknych sukienek na wielkie gale. Jak pewnie zauważyłyście na stronie projektantki, że ubiera wiele gwiazd, najczęściej uważanych za mające świetny gust.

Zostawiam Was z pięknymi zdjęciami z lookbooków! <3

Zapraszam na stronę, gdzie można również umówić się na przymiarkę: http://violapiekut.com/pl

 

Wszystkie zdjęcia oraz opis pochodzą ze strony http://violapiekut.com/pl
Cześć :) Mam na imię Sylwia i mieszkam w Krakowie. Prowadzę bloga ślubnego, z przymrużeniem oka ;) Chcę Ci pokazać, że zorganizowanie własnego ślubu może być fantastyczną przygodą. Zapraszam !
Posts published: 27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Znajdź artykuł
Zapisz się do mojego newslettera

Copyrights © 2016-2017 Ślubna kawiarenka.