Czyli jak urządzić ślub i nie zwariować :)

Jak znaleźć Męża? – czyli przepis na sukces.

W wieku 30 lat należy zrobić sobie listę i odhaczyć najważniejsze zadania.

Czy ja miałam taką listę? Chyba z 50.

Czy było tam coś mądrego? Na tamten moment pewnie tak,ale obecnie nie jestem w stanie sobie przypomnieć co mogłoby to być.

Ale jako, że minął już miesiąc od moich 30-stych urodzin, podzielę się z Wami tajemnicą, czyli jak znaleźć męża.

Zadanie niezwykle trudne, bo zgodnie z legendą należy pocałować tysiąc żab, aby znaleźć księcia.

Ja księcia znalazłam. Czy było łatwo? No nie. Jednak pamiętam jak przyjechał na swym białym koniu pod mą wieżę (5 piętro w bloku to nie przelewki) i zamiast wspinania się po puklu moich włosów, pomógł wnieść mi… pralkę 🙂

Tak, wiem – niesamowicie romantyczne.

I tak już zostało <3

Aby trafić na Pana idealnego trzeba się wystrzegać kilku typów mężczyzn.

       1.Dresiarz

Jako, że mieszkam w Krakowie ten typ bardzo często pojawia się w naszym życiu. Jest on dość charakterystyczny, ponieważ będzie Ci prawił komplementy w stylu „Ej lala, dobra z Ciebie dupa” albo „ale bym Cię szarpał”. Będzie Cię zawsze, ale to zawsze stawiał na pierwszym miejscu, zaraz po swojej ulubionej drużynie piłkarskiej. Na ślub ubierze swój elegancki dres, zrobiony z szeleszczącego materiału, idealnie skomponowany ze swoimi czarnymi „najkami”. Często bywał na „dołku”, ale zawsze wychodzi z tego obronną ręką. Zna Łysego, Młodego, Grubego i Miśka – czyli Waszych kompanów na najbliższe 15 lat związku. I najważniejsze – pamiętajcie – Łobuz kocha najbardziej !

        2. Lovelas

Typ jakich pełno. Poznasz go po tym jak zapyta Cię – „Bolało? Bolało jak spadałaś z nieba?”. Co weekend odwiedza kluby,by poznać tę jedyną (co weekend inną). Może się zdarzyć tak, że Twoja przyjaciółka też go zna, ale jako 23-letniego Tomka, a nie 25-letniego Marka. On jest stały w uczuciach, tylko kobiety się zmieniają. Na pierwszej randce będzie chciał oglądać z Tobą gwiazdy. Najlepiej w Twoim pokoju. Nago.

         3. Maminsynek

Nigdy, ale to nigdy nie będziesz numerem 1. Po 3 miesiącach zacznie Ci kupować bordowe garsonki, takie jakie nosi jego mama. Każdy weekend będziecie spędzać rodzinnie, na pysznych obiadkach u jego mamy. Jeśli będziesz chciała mu coś ugotować, to przed zjedzeniem zadzwoni do mamy zapytać czy on w ogóle to lubi. Jeśli jego matka wspomni, że chce mieć wnuka to miej oczy szeroko otwarte i przestań golić nogi.  A najlepiej to uciekaj, jak możesz to do innego miasta.

        4. Wieczne dziecko

Jeśli myślisz, że zaprosi Cię na randkę to będziesz musiała poczekać do 70-tki, ponieważ musi rozegrać mistrzostwa świata w Fifie z graczami z całego świata. Samodzielnie umie włączyć komputer i czasem znaleźć dwie takie same skarpetki. Najczęściej używa plastikowych talerzy, ponieważ każde inne trzeba zmywać, a to jest trudne. Zna na pamięć wszystkie daty, ale nie daty pierwszego pocałunku czy pierwszego trzymania się za rękę, tylko daty premier gier na najbliższe 5 lat. Boi się zobowiązań (nawet to słowo nie przejdzie mu przez gardło). Jeśli misją Twojego życia jest matkowanie to z nim będziesz mogła zrobić z tego doktorat.

           5.  Narcyz

Jest przepełniony miłością. Oczywiście do samego siebie. W jego mieszkaniu jest mnóstwo zdjęć, oczywiście jego. Na fb ma 1500 znajomych i codziennie wrzuca swoje selfie i czeka na lawinę lajków. Uważa, że jest piękny i uroczy. Czeka na „ochy” i „achy” wydobywane z Twoich ust. Najczęściej pracuje w korpo, ponieważ tam usłyszy komplementy od 400 osób w 30 językach. Potrzebuje Cię do związku, bo któż inny będzie mu co rano powtarzał, że jest po prostu zajebisty?

Na zakończenie powiem Wam – nie zrażajcie się! Każda kiedyś pozna kogoś kogo będzie chciała zamordować, ale będzie to odkładać z dnia na dzień.

*Wpis z przymrużeniem oka 😉

Cześć :) Mam na imię Sylwia i mieszkam w Krakowie. Prowadzę bloga ślubnego, z przymrużeniem oka ;) Chcę Ci pokazać, że zorganizowanie własnego ślubu może być fantastyczną przygodą. Zapraszam !
Posts published: 27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Znajdź artykuł
Zapisz się do mojego newslettera

Copyrights © 2016-2017 Ślubna kawiarenka.